O REKONEKTIVNÍM LÉČENÍ / about RECONNECTIVE HEALING

    Rekonektivní léčení (Reconnective Healing) je nový, vědecky ověřený a stále zkoumaný způsob léčení, právem označován vědci za perspektivní vývoj medicíny. Tuto nadějný budoucí obor medicíny začali nazývat: „Medicína polí“. Během Rekonwktivního léčení přijímá organismus určitý druh elektromagnetického vlnění v podobě vibrací o frekvenci, která má léčivé vlastnosti, najde a pak opravuje poškozená místa v organismu, dokáže opravit imunitní systém i poškozený genetický kód. Tento nový způsob léčení svým dosahem vysoce převyšuje jakékoliv způsoby dosud známých energetických léčení. Tyto frekvence na Zemi dříve nebyly!

    Rekonnektivní léčení přináší: světlo a informace, což se těžko chápe i vysvětluje. Každá zdravá buňka vyzařuje energii - fotony - světlo. Čím je více poškozená, tím méně světla (energie) vyzařuje. Léčením se stáváte opět zářícími bytostmi ve vesmíru. K pochopení tohoto děje snáze dospějete po vlastních zkušenostech s léčením. Očekávat můžete postupné uzdravení na všech úrovních vašeho bytí.

Výborné výsledky má toto léčení u nemocí, jakými jsou např.:

      Mozková obrna, epilepsie, roztroušená skleróza, demence, nádory, artróza, revmatoidní artritida, chronický únavový syndrom, poruchy imunitního systému, psychické, mentální a emoční poruchy, oční vady, poškození během porodu, hojení zlomenin, poúrazové poruchy hybnosti, deformity, stavy po mozkových mrtvicích, křečové žíly..a celá řada dalších.     Ve vyléčení není žádné omezení. Záleží na Vesmíru, nakolik vyhodnotí, co kdo potřebuje. Dr.Eric Pearl, zkrze kterého tyto frekvence na Zemi přišly,  je po letitých zkušenostech přesvědčen, že léčení na nějaké úrovni se dostane každému, kdo frekvence přijímá. Léčení funguje i u zvířat a rostlin.
 

    Léčení je bez rizika vedlejších účinků nebo poškození (zaručuje absolutní bezpečnost). Každé ošetření přinese léčení přesně toho prblému, kteý je pro vás v danou chvíli nejpotřebnější a nejvhodnější. Uzdravování je proces, který pokračuje i po ukončení sezení !!! Nejedná se o "nabití energií", která se pak více či méně rychle vyčerpá. Při léčení nedochází k přenosu energie terapeuta na pacienta. Nejedná se o žádnou formu klasického „léčitelství“.

Rekonektivní léčení je zkušenost, která obvykle mění život.

    Nyní můžete vůbec poprvé přistoupit k novému, více obsažnému spektru léčení, než bylo kdy až dodnes dostupné. Takovému, které nejenom obsahuje, ale také se rozpíná za jakékoliv dosud známé formy „energetického“ léčení. Spektrum Rekonektivního léčení se skládá z plného léčení a evolučního kontinua energie, světla a informací. Dovoluje léčení, která nejsou pouze fyzická, pouze mentální, pouze emocionální… avšak jde za ně, aby vám přineslo taková léčení, která obsahují evoluci vašeho samotného bytí a vaší podstaty!  Je zcela odlišné od Reiki, Johrei, Jin Shin, QiGong nebo jakékoliv léčitelské „techniky“, která byla kdy známá. Rekonektivní léčení vám dovoluje transcendovat techniku a její omezení. Kompletně. Vaše interakce s těmito jasně hmatatelnými energiemi začíná během vašeho sezení a pokračuje v práci s vámi dlouho poté, co jste odešli z kanceláře praktika Rekonektivního léčení. Následně po svých sezeních budete naladěni na  obsažné a evoluční léčivé frekvence, vícenež kdy dříve.

CO K léčení potřebujete

 Informace o sezení 

 

Oblečení:

Oblečte se pohodlně. Plně oblečeni a bez obuvi budete ležet na zádech na polstrovaném masážním stole. (Informujte praktika, pokud máte potíže ležet na zádech a ten vám vyjde vstříc, jak jen to bude možné.)

 
Parfémy, vůně a aroma:

Během vašich sezení se často objevují různé vůně a aroma. Přijďte, prosím, bez uměle přidaných vůní, jak jen to bude možné.

 
Šperky, pásky, mince, mobilní telefony, atd.:

Rekonektivní léčení není předmětem těchto slabých stránek „energetického“ léčení, protože energie je pouze podmnožinou tohoto více všeobsažného spektra energie, světla a informací Rekonektivního léčení. Z tohoto důvodu si nemusíte vyprázdnit kapsy, sundat pásek, prsteny, hodinky a vyndat mince nebo všechny věci na baterku, jako jsou mobilní telefony, pokud se budete cítit pohodlně. Během léčení jen vypněte zvuk vašeho mobilního telefonu, aby vás nerušilo jeho případné zazvonění.

 
Optimální stav mysli:

Jednoduše zavřete své oči a nechte to být. Staňte se pozorovatelem a pozorovaným. Svědkem. Všímejte si. Všímejte si, když si něčeho všimnete. Všímejte si, když si ničeho nevšimnete. Všímejte si, když si znovu něčeho všimnete. Dovolte si zažít zázrak očekávání, kdy nebudete svázáni specifckým a detailním očekáváním. Věřte, že léčení, které přijmete, bude pro vás tím nejvhodnějším. 

 
Časy:

Sezení Rekonektivního léčení obvykle trvají přibližně 30 minut.Léčení se projevují mimo omezení času a prostoru, takže více času neznamená lépe. Obvykle se doporučují jedno až tři sezení. 

 
Míchání:

Sezení vašeho Reconnection a/nebo Rekonektivního léčení nemohou být míchána s technikami energetického léčení, harmonizací, krystaly nebo jinou „energetickou“ praxí. Pokud se sezení s čímkoliv míchají, ředí se a redukují na něco jiného, než je plné Rekonektivní léčení a/nebo Reconnection. Několik dní před svými sezeními a během týdne, který následuje, se vyhněte „energetické“ práci. Čím více času si samidovolíte být ve své vlastní energii, tím lépe.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode